Drupal showcase meetup 20.05.14.

Tēma

Ir pagājis labs laiks kopš pēdējā Drupal pasākuma Latvijā. Tas noteikti ir labs iemesls, lai uzsauktu jaunu meetupu, satiktos un parunātos par to, kas aktuāls un saistošs Drupal cilvēkiem. 

Kā vienu no veiksmīgiem Drupal meetup pasākumiem atceros showcase meetupu tālajā 2011.gadā, kad tika prezentēti vairāki projekti. Vienmēr ir saistoši apskatīties, kādus labus risinājumus var realizēt ar Drupal. Kopš 2011.gada ir pagājis krietns laiks un noteikti katram no mums ir vairāki projekti, ar ko gribētu padalīties un pastāstīt citiem par projekta izaicinājumiem un sasniegto rezultātu. Tāpēc arī ir ierosinājums:
1. Satikties un apskatīt, kādi Drupal projekti ir realizēti pēdējo 3īs gadu laikā. 
2. Ja arī ir interese pastāstīt par savu projektu, sūti pieteikumu uz ernests.gabrans@wunderkraut.com ar projekta nosaukumu, adresi (ja publisks) un īsi, kāpēc projekts ir interesants. 

Prezentāciju formātu plānoju īsu un kodolīgu, lai varētu redzēt vairāk prezentācijas un nekļūtu arī garlaicīgi. Mērķis varētu būt 1.5 h apskatīt 8-10 projektus. Viena prezentācija varētu būt 5+5 minūtes, t.i. 5as minūtes prezentācija un 5as minūtes jautājumi/atbildes. Lai iekļautos šādā formātā, prezentācija, kas varētu būt arī brīvs stāstījums, vēlams atbildētu uz šādiem jautājumiem:
1. Kas ir projekts? Projekta mērķis, komanda, apjoms (laiks un/vai budžets), klients, u.c. 
2. Kas projektā bija interesants un izaicinošs? Tas var būt gan tehniskais risinājums, gan biznesa risinājumi vai arī klienta attiecības/pieredze. Šeit varētu būt arī 2-3 slaidi jeb vairāki interesanti/izaicinoši aspekti. 
3. Jautājumi/Atbildes. 

Norises laiks būs 18.00 - 20.00. Vieta tiks precizēta drīzumā. Tā visdrīzāk būs kāda kafejnīca centrā. Ja ir labi ierosinājumi - rakstiet komentāros vai sūtiet epastu. 

Pirmajiem 20it cilvēkiem, kas pierakstīsies/pieteiksies notikumam šeit un ieradīsies - Wunderkraut uzsauc dzērienu. 

Pasākuma norises vieta ir zināma un tā ir Trusis KAFE, Dzirnavu iela 43. 

Komentāri

Sveiciens, ir zināma viena no plānotajām 10it prezentācijām. Tā būs par projektu Harper's Bazaar