Vadlīnijas

gincha Fri, 02/01/2013 - 16:13

Šeit apkopots zināšanu iztikas minimums, kas nepieciešams Drupal tēmu sekmīgai izstrādei. Pārsvarā saites uz Drupal.org kā galveno resursu.

Tēmošanas rokasgrāmata

Koda formatēšanas standarti

CSS koda formatēšanas standarti.

Video

12+ screencasts on theming

 

Domāju uz šo brīdi nekas labāks par 

ZURB Foundation 4

drupal tēmu nau :) 

Dažas dienas atpakaļ sāku mācīties bet tur tie jauninajumi tiešām daudz

galvenais, ka izskatās ka spēcīgi tēmēta uz smartfoniem un planšetēm.

Varbūt kāds strādā jau ar šo tēmu?

 

Patreiz iepazīstu Omega 4  tēmu. Salīdzināt ar jauno Zen un Zurb nevaru, jo nupat tikai sāku iepazīt Sass lietas. Bet jā, Sass un modulāra uzbūve ir kopsaucējs jaunajām pamattēmām. Omega 4 spēks ir Sass+Susy, layouts + context_omega modulis (Delta un Omega Tools vietā), sistēmas css netiek overraidots un tiek gudrāk sapakots agregācijai. Modulāra pieeja, ko tas īsti nozīmē? Šeit tāds rakstiņš man likās viegli uztverams. To var redzēt jaunās Omegas failu struktūrā, css un .tpl faili smalki sadalīti pa mapītēm un nepārprotams nosaukums "modules".  Mazliet jāpierod, bet toties sanāks "gudrāks" css un vieglāk būs izmantojams atkārtoti.

Šajā zarā gan negribētos diskutēt par noteiktu Drupal theme. Doma bija apkopot to, ko varētu nosaukt par vadlīnijām. Bet no otras puses, lielākās tēmas sevī ietver labāko pieredzi un atspoguļo vadlīnijas, hmmm.

Novēlu visiem šovasar mācīties Sass!

Labs rīts !

Varbūt kāds var pateikt kā omega 4 uztausīt sub tēmu bez drush ? STARTERKIT nav .info faila :(

 

Paldies cik saprotu, tur var viņu vienkārši parsaukt un viss strādās? Nevaig to  ruby un gemus instalēt? Prasīju jo agrāk 3 versijā liekas bij .info.txt, vai kas tāds ne inc.

Paldies