Draugiem Pase Drupal modulis

Uzmanību: Modulis pārcelts uz drupal.org/project/drconnect.

Draugiem.lv pase sniedz iespēju ar draugiem.lv nesaistītās tīmekļa lapās ieviest funkcijas, kas izmanto draugiem.lv lietotāju informāciju.

Viena no funkcijām ir pieslēgšanās vietnei izmantojot Draugiem.lv kontu. Tas nozīmē, ka jūsu vietnē reģistrētam lietotājam, kurš vienlaicīgi ir pieslēdzies Draugiem.lv, iekļūšanai jūsu lapā ir nepieciešami tikai divi klikšķi.

Ņemot vērā šīs funkcijas ērtību un Draugiem.lv lietotāju pārpilnību Latvijā, esam izstrādājuši DrConnect moduli - Draugiem Pase realizāciju priekš Drupal 6. DrConnect modulis ļauj viegli ieviest Draugiem Pasi jūsu Drupal vietnē.

Pirms lietošanas, lūdzu uzmanīgi izlasiet README.TXT (angliski), lai iepazītos ar uzstādīšanas instrukciju un zināmajām problēmām. Ja atklājat jaunas problēmas, lūdzu ziņojiet komentāros vai uz e-pastu mikelis@mearra.com. Mēs labprāt saņemtu arī kļūdu labojumus un uzlabojumies, lai padalītos ar citiem lietotājiem.

Ja jūs lietojiet DrConnect moduli savā vietnē, lūdzu pievienojiet vietnes adresi komentāros.

drconnect_1.0.5.zip

Attachment Size
drconnect_1.0.5.zip 23.43 KB
drconnect7-dev.zip 52.75 KB

Komentāri

šovakar uzliku, ceru, ka lietotāji izmantos, tad jau arī redzēs kā ar kļūdām.

www.kooperativs.lv

> šovakar uzliku, ceru, ka lietotāji izmantos, tad jau arī redzēs kā ar kļūdām. > www.kooperativs.lv > Posted by airbijs on Tr, 04/08/2010 - 00:44 Šeit var mēģināt vienu Pixture Reloaded triku - uzstumt bloku iepriekšējam. style.css: .block-drconnect { position: relative; top: -30px; margin-bottom: -20px !important; } Bloka virsraksts, protams, <none>. Diskleimeris: triks nav testēts visās pārlūkprogrammās.
www.lapele.lv Uzliku un darbojas [Paldies :) ] -> tikai kaut kā prasās vēl šis tas klāt -> kaut vai tas, ka varētu automātiski aizpildīt lietotājam viņa bildi + vārdu/uzvārdu + dzimumu un vecumu. Tā teikt šobrīd sistēma darbojas kā palīgs ielogoties - būtu forši, ja būtu kā palīgs piereģistrēties :) [un vēl un vēl un vēl... tik daudz lietas, kas derētu :)] Lai nu kā -> pats ar programmēšanu pārāk neaizraujos - tāpēc jau varu daudz ko gudri teikt :D Bet malači, ka kaut kas ir iesākts - gan jau ka arī kaut kas attīstīsies :)
Kaut kad ~parīt sākšu testēt. Pirmo konstatējumu varu piedāvāt jau tagad. Iepriekšējo divu kolēģu piedāvātie piemēri uzskatāmi demonstrē, ka defaultajai pogai ir necaurspīdīgs fons, kas apaļos stūrīšus padara gluži kroplīgus. Tā poga gan ir draugiem.lv ražojums (un ko jūs no viņiem gaidījāt?), bet vienalga neveikli.
Uzlikts, iespējams, pat darbojas: http://vox-populi.lv/ (nav pa rokai neviena oranžā monstra lietotāja, kas varētu pārbaudīt) Pats projekts ir apmēram alpha stadijā, lūdzam skaļi nesmieties – zaudējumus no tastatūrā ielietā alus neatmaksāsim. Ar MSIE 6.0 var nemaz nemēģināt, nav bijis laika par to parūpēties.
Emm, paldies par atbalstu, bet Kad šis modulis būs pieejams 7.0 versijai?
Man tāds pat jautājums. kad septītajam?
Sveiki, varbūt man vienīgajam ir tād problēma, bet draugiem pases skriptā ir šāda rindinja: if (window.opener){ var path=window.location; window.opener.location.href=path; window.opener.focus(); if(window.opener!=window){ window.close(); } } Būtībā pateicoties šim skriptam, ārējie linki, kas ved uz manu lapu pēc nospiezšanas it kā atvērts jaunā tab'ā, pēctam šis tab's tiek aizvērts un links atveras tajā pašā tab'ā, kurā uz linka tika uzspiests. Vai ir kāds cits scripts, kas varētu šo lietu novērst? Varbūt ir kādi citi ieteikumi?
Ir salabots iepriekšējā komentārā minētais JS gļuks. Publicēta 1.0.5 versija.
Tad cik es saprotu, šobrīd man uz drupal 7. versijas nav nekādu cerību dabūt draugiem.lv pasi, ja vien neesmu programmētājs?
Kaciic, aizsūtīšu tev uz e-pastu izstrādes versiju priekš D7. Pagaidām vēl testējam, tāpēc tas modulis nav publiskots.
Uz kuru datumu var cerēt priekš drupal 7? Man arī gribētos.
Šajā nedēļas nogalē salabošu un nopublicēšu.
Gribētos arī saņemt moduli priekš Drupal 7. (Pagaidām publikāciju neredzu) Var arī izstrādēs versiju.
Pievienoju izstrādes versiju D7 modulim.
Varbūt pastāv kāda iespēja šim modulim (tieši drupal 7) pievienot tādu pašu iespēju kā facebook un twitter - ielogoties nesasaistot draugiem.lv kontu ar drupal kontu. t.i. ielogojoties tiek izveidots lietotājs bez epasta.
vai modulis piedāvā tikai saistīt kontus ? vai var ielogoties un teiksim izmantot privilēģiju "komentēt"?
Kāpēc ne? Ja tu piešķir "Autentificētiem lietotājiem" tiesības komentēt. Lietotāji, kas ienāk ar Draugiem Pasi ir tādi paši lietotāji kā tie kas reģistrējas parastā veidā.