DrupalCamp Baltics 2014 būs

Drīz būs pagājis gads kopš veiksmīgi aizvadīts DrupalCamp Baltics 2013, kas pagājušā gadā tika organizēts Tallinā. Paldies organizatoriem, kas īstenoja veiksmīgu un plaši apmeklētu pasākumu. Joprojām ir pārdomas par to, cik vāji apmeklēts tas bija no LV puses, bet acīmredzot pasākumus ir jāorganizē tuvāk mājām, lai atrastu laiku tos apmeklēt. 

Šajā sakarā ir plāns šogad atgriezties pie DrupalCamp Baltics 2014 ar norises vietu Rīga. Datumi šobrīd nav nolemti, bet pasākuma formāts nemainītus, tā būtu 5diena un vienas dienas pasākums ar visdrīzāk divām paralēlām sesijām. Orientējošais norises laiks - divas trīs nedēļas pēc DrupalCon Amsterdam, t.i. ~24.oktobris. 

Mana vīzija par pasākuma saturu būtu viens sesiju bloks būtu veltīts Drupal showcase, kurā gribētu redzēt maksimāli daudz dažādus Drupal pieredzes stāstus, gan no lietotāju viedokļa, gan no pasūtītāja, gan izstrādātāju puses. Domāju tur būtu kādas ~12 sesija ar vidējo sesijas laiku 30 minūtes. Otra paralēlā sesija būtu par un ap web risinājumiem un šīs sesijas saturs būtu lielā mērā atkarīgs no tā, kādus runātājus izdotos piesaistīt. 

Kas šobrīd vajadzīgs? 
Vienā teikumā tas būtu - vai ir cilvēki, kas gribētu iesaistīties šāda pasākuma organizēšanā? 

Atbildības lomas jeb lielākie darbi šādā pasākuma realizēšanai:
- Konferences satura veidotāji (atrast runātājus, vienoties ar tiem par tēmām)
- Organizatoriskās lietas (norises datumi, vieta, aprīkojums, afterparty vieta utml)
- Sponsoru meklētājs (lai veiksmīgi īstenotos prasītos kādi 2-5Ke budžets šādam pasākumam)
- Volunteers, ja nekā savādāk, tad daudz palīdzētu arī cilvēku komanda, kas gatava pasākuma dienā un īsi pirms tam parūpēties par daudz dažādām lietām, dalībnieku reģistrācija, pārliecināšanās, ka internets darbojās, tehniskais supports runātājiem utml
- Pasākuma virzīšana, pastāstīt par pasākumu, lai par to zinātu un cilvēki ierastos
- Web lapas risinājums (ticami tiktu izmantots esošā platforma, tākā šeit vairāk tieši satura radīšana). 
- Un noteikti daudz citi darbi, lai pasākums būtu veiksmīgs. 

Ja kāds jūt aicinājumu vai pienākumu vai vienkārši motivāciju iesaistīties šāda pasākuma norisē, dodiet ziņu šeit vai arī ernests.gabrans@wunderkraut.com 

Lai izdevusies diena

Ernests

 

Komentāri

es ļoti gribēju braukt uz Tallinu, bet man tas bija ļoti svarīgs datums, kurā bij jābūt kopā ar ģimeni. prieks dzirdēt ka mums plānojas nākošais drupalcamps, būšu un piedalīšos!