Drupal Meetup Rīgā

Tēma

Nav nozīmes, vai Tev jau ir Drupal pieredze vai esi tikai iesācējs, pievienojies Drupal Meetup šī gada 8.jūlijā plkst 18:00 Tējnīcā Materia.lv Mūkusalas ielā 17, Rīgā (karte pielikumā).

Drupal Meetup ir neformāls pasākums, kura mērķis ir veidot un attīstīt Drupal kopienu Latvijā. Pasākumā aicināti piedalīties gan Drupal izstrādātāji, gan lietotāji, gan interesenti, kas tikai plāno apgūt šo tehnoloģiju vai apskatīt ko iespējams realizēt ar Drupal. Būs uz ko paskatīties! :) 

Meetup plāns:

  • Case study - MTV projekta pieredze, Didzis Avotins
  • Case study - ZAAO projekta pieredze, Mārtiņš Kājiņš
  • Case study - Sandler projekta pieredze, Raimonds Kalniņš un Florian Huber
  • Case study - Brīva vieta, piesaki savu case study! 
  • Case study - Brīva vieta, piesaki savu case study!
  • DrupalCamp Baltics Tallinā, kāpēc braukt vai nē, loģistikas iespējas un kooperēšanās transportam. 

Kā parasti pirmajiem 10, kas pierakstās un ierodās uz pasākumu, bezmaksas dzēriens no Wunderkraut puses. 

Uz tikšanos! 

 

Datums
Attachment
Attachment Size
materia.jpg 239.27 KB

Komentāri

Just wondering - vai visiem liktos pieņemami norises vieta Tējnīca Materia.lv Mūkusalas ielā 17? Telpas un vieta ir ļoti piemērota, nedaudz ir bažas lai arī 7 minūšu gājienā no Vecrīgas, vai tas daudziem neliksies pārāk tālu un nepieejami?
Šodien tika saskaņota vieta, kas būs manis minētā Materia.lv Mūkusalas ielā 17, uzkodas arī tiks sarūpētas! ;) Lai vieglāk orientēties, tas atrodas netālu no Nacionālā bibliotēkas Riga Plaza virzienā. Auto parkošanās iespējas arī pastāv uz tās pašas Mūkusalas ielas abās pusēs dzelzceļa tiltam.