DrupalCamp Baltics

Drupal komūnas pasākums, kurš vieno visus Drupal interesentus.

Rezervē datumu: DrupalCamp Baltics šogad Rīgā

Lieliskas ziņas visiem Latvijas Drupal draugiem - ikgadējā konference DrupalCamp Baltics šogad norisināsies 28.oktobrī, Rīgā.

Rezervē datumu un seko līdzi aktuālajai informācijai, lai nenokavētu pieteikšanos!

Šis būs jau septītais DrupalCamp Baltics! Pirmais notika 2010.gadā Latvijā un turpmāk ik gadu sapurinājis kādu no Baltijas galvaspilsētām. Pasākums pulcē Drupal profesionāļus un entuziastus no Baltijas un visas pasaules, dodot tiem iespēju satikties, dalīties peredzē, mācīties vienam no otra un kopā attīstīt jaunas idejas un projektus.

27.oktobrī piedalies #DCBaltics CODE SPRINT

27. oktobrī - Dienu pirms DrupalCamp Baltics konferences - ikviens interesents ir aicināts pievienoties #DCBaltics CODE SPRINT. Sprints norisināsies Rīgā, Dēļu ielā 7d, (Wunder Latvia birojā, +371 29848696). Pulcēšanās no 15:00, starts sprintam pl.15:30.

Sprintu vadīs Mikael Kundert no Somijas un tā galvenais fokuss būs migrācija. Plašāk par pasākumu: http://www.drupalcampbaltics.com/code-sprint

Atspirdzinoši dzērieni un uzkodas dalībniekiem garantēti!

Tiekamies!

 

Baltijā lielākā Drupal konference - DrupalCamp Baltics jau šo piektdien!

Šajā piektdienā, 28.oktobrī pulksten 9:00 Rīgā, Albert Hotel (Dzirnavu iela 33) norisināsies atvērtā koda sistēmai Drupal veltīta starptautiska konference DrupalCamp Baltics 2016. Konference kādā no Baltijas valstu galvaspilsētām norisinās jau septīto gadu un ik reizi pulcē ap simt nozares profesionāļu un Drupal entuziastu.

#DCBaltics prezentācijas un praktiskās nodarbības

DrupalCamp Baltics 2016 apstirpināto prezentāciju un praktisko nodarbību (workshops) apraksti jau pieejami www.drupalcampbaltics.com/sessions! Pasākums būs interesants kā Drupal profesionāļiem, tā tiem, kuri ar Drupal iepazinušies pavisam nesen.

Biļetes pieejamas šeit: http://www.drupalcampbaltics.com/tickets-0

Uz tikšanos!

DrupalCamp Baltics biļetes jau pieejamas!

Ar prieku informējam, ka ir iespējams iegādāties biļetes uz lielāko Drupal pasākumu Baltijā!

DrupalCamp Baltics 2016 norisināsies 28. Oktobrī Rīgā. Šogad konference norisināsies divās paralēlās prezentāciju sesijās. Šobrīd organizatori aktīvi strādā pie pasākuma programmas, tādēļ, lai nepalaistu garām aktualitātes, seko jaunumiem www.drupalcampbaltics.com vai @DCBaltics tviterī.

Piesaki savu prezentāciju #DCBaltics!

Katru gadu DrupalCamp Baltics pulcē ievērojamu skaitu vietēja un starptautiska mēroga ekspertus un katru gadu mēģina atklāt arī jaunus talantus.

Nav būtiski, vai esi profesionāls lektors vai entuziasts ar labām prezentēšanas prasmēm, tev ir iespēja papildināt DrupalCamp Baltics pasākuma programmu ar savu prezentāciju par Drupal vai saistītu tēmu. Izmanto iespēju un dalies ar savām zināšanām!

Piesaki savu prezentāciju šeit!

Līdz 30.06. biļetes uz #DCBaltics par draudzīgām cenām!

Aicinām ikvienu apmeklēt lielāko Drupal pasākumu Baltijā - DrupalCamp Baltics šī gada 28.-29.augustā Tallinā! 

DrupalCamp Baltics ir pasākums, kurš vienkopus pulcē Drupal kopienas pārstāvjus no Baltijas un citām kaimiņvalstīm. Visa diena ir veltīta profesionālai izaugsmei, pieredzes apmaiņai un jaunu kontaktu dibināšanai. Neatņemama pasākuma daļa ir arī vakara neformālais pasākums=ballīte. 

Pietaupiet datumu: DrupalCamp Baltics dodas uz Tallinu

Ikgadējā konference DrupalCamp Baltics šogad atkal notiek Tallinā. Datums ir 28.augusts.

Neaizmirstiet pierakstīt datumu savos kalendāros, pierakstīties uz vēstkopu un drīzumā rezervēt sev biļeti.

DrupalCamp Baltics tika sākts 2010.gadā Latvijā un turpinās katru gadu kādā no Baltijas galvaspilsētām. Pasākums apvieno Drupal un atvērtā koda programmatūras entuziastus no Baltijas valstīm un tuvajiem krastiem (Somija, Zviedrija un citas ziemeļvalstis).

Nepalaid garām lielāko Drupal pasākumu Baltijā!

Jau nākamnedēļ, 24.oktobrī, Rīgā, Mercure Riga Centre (Elizabetes 101) norisināsies atvērtā koda sistēmai Drupal veltīta starptautiska konference DrupalCamp Baltics 2014.

Programmētāji un web dizaineri konferencē varēs gūt jaunas zināšanas, dalīties pieredzē un satikt savus potenciālos darba devējus, savukārt biznesa cilvēkiem tā ir lieliska iespēja novērtēt Drupal platformas priekšrocības, satikt profesionālus izstrādātājus un iespējamos sadarbības partnerus.