Pasākumi ārpus LV

Līdz 30.06. biļetes uz #DCBaltics par draudzīgām cenām!

Aicinām ikvienu apmeklēt lielāko Drupal pasākumu Baltijā - DrupalCamp Baltics šī gada 28.-29.augustā Tallinā! 

DrupalCamp Baltics ir pasākums, kurš vienkopus pulcē Drupal kopienas pārstāvjus no Baltijas un citām kaimiņvalstīm. Visa diena ir veltīta profesionālai izaugsmei, pieredzes apmaiņai un jaunu kontaktu dibināšanai. Neatņemama pasākuma daļa ir arī vakara neformālais pasākums=ballīte. 

Pietaupiet datumu: DrupalCamp Baltics dodas uz Tallinu

Ikgadējā konference DrupalCamp Baltics šogad atkal notiek Tallinā. Datums ir 28.augusts.

Neaizmirstiet pierakstīt datumu savos kalendāros, pierakstīties uz vēstkopu un drīzumā rezervēt sev biļeti.

DrupalCamp Baltics tika sākts 2010.gadā Latvijā un turpinās katru gadu kādā no Baltijas galvaspilsētām. Pasākums apvieno Drupal un atvērtā koda programmatūras entuziastus no Baltijas valstīm un tuvajiem krastiem (Somija, Zviedrija un citas ziemeļvalstis).

DrupalCamp CIS

No 2013.gada 24. līdz 25.augustam Maskavā norisināsies pasākums DrupalCamp CIS - gada lielākais Drupal nozares notikums NVS valstīs. DrupalCamp CIS - vieta, kur Drupal izstrādātāji un biznesa vides pārstāvji varēs dalīties savās zināšanās, pieredzē un veidot jaunus kontaktus. 

Agile Latvia un Frontend pasākumi

Ir uzsākta aktīva sadarbība ar Agile Latvia organizāciju, kas dara lielisku darbu attīstot un virzot Agile kustību Latvijā gan starp izstrādātājiem, gan klientu lokā! Esmu piedalījies vairākos viņu organizētos pasākumos, pēdējais no tiem Agile Riga day, tie visi ir augstā līmenī ar ļoti kvalitatīvu programmu un konferences runātājiem.