Kas ir Drupal

Drupal 8Drupal ir satura vadības sistēma un web risinājumu izstrādes platforma, kurai uzticas un lieto tūkstošiem cilvēku, uzņēmumu, bezpeļņas organizāciju, izglītības iestāžu, valdību un citu organizāciju visā pasaulē. Uz Drupal tiek izstrādātas personiskās un uzņēmumu interneta vietnes, e-komercijas vides, sociālie tīkli, iekštīkli un citi web risinājumi.

Drupal ļauj viegli radīt, publicēt, pārvaldīt un organizēt visdažādāko veidu saturu interneta vietnē. Pateicoties plašajai funkcionalitātei, daudzajiem moduļiem un dažādajām dizaina iespējām, Drupal var tikt pielāgots tikpat kā jebkuram pielietojumam.

Drupal = atvērtais kods

Drupal ir atvērtā koda programmatūra, kas tiek izplatīta zem GNU General Public licences. Drupal nepārtraukti uztur, attīstīta un uzlabo tūkstošiem aktīvu lietotāju un izstrādātāju, kas iegulda savu laiku un darbu, lai uzturētu Drupal atbilstošu jaunākajām tehnoloģijām, funkcionalitātei un iespējām.

Neierobežotas iespējas

Izmantojot iepriekš sagatavotas vai pielāgotas konfigurācijas, Drupal nodrošina iespēju ātri veidot un pārvaldīt plaša spektra iekšējās un ārējās interneta vietnes. Apvienojumā ar viegli lietojamu web saskarni un augstu elastību lietotāju kontu, lomu un tiesību pārvaldībā, Drupal ir lieliski piemērots gan personiskām interneta vietnēm, gan uzņēmumu vajadzībām. Iespējas var būt ierobežotas vienīgi ar jūsu iztēli!