DrupalCamp Baltics pirmā Drupal konference Rīgā, 25.septembrī

Šī gada 25.septembrī Rīgā notiks pirmā DrupalCamp konference Baltijā, kurā satiksies Drupal izstrādātāji, lietotāji un viesi.

DrupalCamp Baltics būs vienas dienas pasākums ar divām paralēlām prezentāciju sesijām, kurās sniegs ieskatu Drupal izstrādes pamatos, padziļinātā izstrādē, un arī Drupal biznesa pielietojumos.

Konferencē prezentēs Drupal profesionāļi vairākām valstīm. Paralēli oficiālajai programmai notiks arī neformālas BoF (Birds of Feathers) prezentācijas, kurās jebkurš konferences dalībnieks varēs dalīties ar domubiedriem par sev interesējošu ar Drupal saistītu tematu, veicinot diskusiju.

DrupalCamp Baltics norises vieta paredzēta Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE Riga). (Starp citu, SSE mājaslapa http://sseriga.edu.lv arī ir veidota uz Drupal bāzes.) Reģistrācija DrupalCamp Baltics konferencei, programma un papildu informācija drīz būs pieejama adresē http://www.DrupalCamp.lv. Konference notiks angļu valodā.

Lai ierosinātu savu prezentāciju, sponsorēšanas un citos jautājumos rakstiet uz camp@drupalcamp.lv.

P.S. 12.augustā 18:00 tiek rīkots konferences organizēšanas sanāksme. Laipni lūdzam piedalīties un palīdzēt rīkot šo pasākumu.
Norises vieta: Linux Centrs, Raiņa bulvāris 19, 030. telpa, Rīga
http://linux.edu.lv/index.php?name=Contact

Komentāri

Un kur ir poga "ieteikt draugiem"? :P
jābūt
kādi ir dalības nosacījumi?
pasākums ir atvērts visiem, kam ir interese par Drupal. Šobrīd tiek aktīvi apzināti iespējamie sponsori, no kā izrietētu arī pasākuma dalības maksa. šobrīd izskatās, ka dalības maksa būs 15 Ls, pavisam drīz tiks oficiāli izziņota dalības maksa. Šobrīd tiek darīts lai samazinātu šo dalības maksu ar sponsoru palīdzību, ja ir idejas par sponsoru piesaisti, laipni lūgti izteikt domas camp@drupalcamp.lv Zinu arī teikt, ka uz doto brīdi ir sarunāti speakeri ne tikai no Latvijas, bet arī vadošie Drupal cilvēki no Somijas un Igaunijas. Ernests
perfekti, noteikti jāatbrīvo laiku kam tādam!
Nu ja jau open source programmat;ura, tad jau apmācības arī varēja būt for free, nē nu ideja laba. Vai būs iespējams apskatīt kautkur pasākumua prezentācijas ?
Var jau arī pasākumus rīkot for free, bet divi galvenie argumenti lai to nedarītu: 1. cilvēki nenovērtē to, ko dod par brīvu. ja par brīvu tāda mazvērtīgs. 2. Lai konferencei būtu kvalitāte ir jāpiesaista runātāji (Drupal runātājiem, netiek maksāti honorāri, bet normāli ir segt viņu transporta izdevumus+viesnīcu), nav runātāji, nav konferences. divas no DrupalCamp Baltics sesijām tika prezentētas arī DrupalCon CPH, kur dalības maksa bija ~350 eur neskaitot transporta izdevumus un viesnīcas :) Bet vispār ideja nav slikta - nākamo vajadzētu uztaisīt tādu formālāku tusiņu LV Drupal cilvēkiem, attiecīgi bez maksas! :)
Apakšējā daļā nav kļūda ar datumu? 12. augusts? Tas vai nu ir jau labi sen pagājis notikums, vai arī vēl ilgi gaidāms.
12.augustā bija priekštikšanās, tika meklēti palīgi pasākuma organizēšanai. :)
Diemžēl dārgi, neiešu. Būtu lētāk...
brrr ... aizmirsu aiziet :(, varētu kāds uzrakstīt vismaz atsaukmes :).
vai kaut kur ir pieejams šīs konferences ieraksts (protams, ja tāds vispār ir) ... ???